Profesyonel Ekibimizle,  Kaliteli Hizmet ve Hızlı Servisimiz ile  7/24 Yanınızdayız.

Firmamız Antalya ve çevre ilçelerde, Otel, tatil köyleri,villalar ve müstakil konutların çoklu güneş kollektörleri, güneş enerji sistemleri, boylerler, ısı pompası ile sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için satış, projelendirme, taahhüt ve uygulama konularında faaliyet göstermektedir.

0
MÜHENDİS VE UZMAN PERSONEL
0+
PROJE VE TAAHHÜT TAMAMLADIK
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ!
0+
İLÇE VE ŞEHİRDE HİZMET VERİYORUZ
0+
MÜŞTERİ İLE KAHVE İÇTİK

Hakkımızda

Alberk Solar Enerji Sistemleri kurucusu İstemihan Burgan (Solar Enerji Uzmanı), 1992 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe hizmet veren çeşitli firmalarda üst düzey yöneticilik hizmetlerinde bulunmuştur. Sonrasında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ve bazı yatırımcı firmaların yönlendirmesi sonucunda 2010 yılı itibariyle Alberk Solar Enerji Sistemleri adı altında kendi firmasını kurmuştur.

Firmamız, Otel, tatil köyleri,villalar ve müstakil konutların çoklu güneş kollektörleri ile sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için satış, projelendirme, taahhüt ve uygulama konularında faaliyet göstermektedir.

Alberk Solar, son yıllarda teşviklerin artması neticesinde, güneşten elektrik elde etme (Fotovoltaik) ve Isı Pompası Sistemleri konusunda da sektörde öncü kuruluşlardan birisi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Alberk Solar, mühendis, formen, montaj uzmanlarından oluşan 12 kişilik profesyonel ekiple çalışmalarına devam etmektedir.

1992
Sektöre Giriş
Alberk Solar Enerji Sistemleri kurucusu İstemihan Burgan (Solar Enerji Uzmanı), 1992 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe hizmet veren çeşitli firmalarda üst düzey yöneticilik hizmetlerinde bulunmuştur.

Sonrasında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ve bazı yatırımcı firmaların yönlendirmesi sonucunda 2010 yılı itibariyle Alberk Solar Enerji Sistemleri adı altında kendi firmasını kurmuştur.

2010
Alberk Solar Kuruldu
Alberk Solar Enerji Sistemleri kurulduğu yıldan beri, gerek kamu, gerekse özel sektör tarafından “Güvenirliğin” sembolü olarak kabul edilmiş olup, değişik inşaat türlerinde en son teknolojiyi uygulayabilmesi ile takdir görmüştür.
2014
Yenilik Üreten Şirket
İçinde yaşadığı sosyal çevrenin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan yenilik üreten bir şirket olmak temel politikamızdır.

Firma devamlı olarak gelişme sürecinde bulunmuş, yüklendiği her işle birlikte kapasite ve tecrübesini artırmıştır. Firma bünyesinde bulunan teknik personel ve makine parkı da yıldan yıla büyük gelişme göstermiştir.

2018
Kalite Standartlarımız
Tümü eğitimli personel ile uluslararası geçerliliğe sahip metot ve ekipmanlarla kalibrasyonu yapılmış ve onaylanmış cihazlar ile belirtilen metotlar kullanılarak, hatasız profesyonel çalışmayla doğru sonuca zamanında hatasız giderek her defasında müşteri memnuniyetini sağlamak ve hiçbir koşulda kaliteden ödün vermeden çalışmak kalite politikamızdır.

İçinde yaşadığı sosyal çevrenin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan yenilik üreten bir şirket olmak temel politikamızdır.

7/24 Teknik Destek

0 533 967 77 34

Projeniz tamamlandıktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz!

"Jadore Deluxe Hotel & SPA Manavgat"

İLKER YILMAZ (TEKNİK MÜDÜR)

850 kişi kapasiteli 5 yıldızlı tesiste, 150 adet Güneş Kollektörlü, 4 adet hava kaynaklı ısı pompası, yoğuşmalı kazan ve bağlı emaye boylerler kullanılarak hibrit sistem kurulmuştur. Kurulan sistem uygulaması ile yaklaşık %70 yakıt tasarruf görülmüştür.

"Diamond Premium Hotel & SPA Manavgat"

KEMAL YAMAN (TEKNİK MÜDÜR)

1300 kişi kapasiteli 5 yıldızlı Hotel'in 300 adet Güneş kollektörü, 4 adet hava kaynaklı ısı pompası ve yoğuşmalı kazan kullanılarak hibrit sistem montajı taahhütü yapılmıştır. Bu sistem sayesinde yakıttan yıllık %70 enerji tasarrufu sağlandığı görülmüştür.

Projenizin detaylarını görüşmek ve bir kahve içmek üzere sizi ofisimize bekliyoruz. BİZE ULAŞIN