Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Kollektörü

Tatil Köyleri, Oteller, Villalar ve Müstakil Konutları Güneş Kollektörleri (Güneş Paneli) ile su ısıtmak, mekan ısıtmak ya da mekan soğutmak için kurduğumuz sistemler ile Antalya ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Almanya ve İtalya’da ürünleri test edilen, en kaliteli ürünleri üreten, Güneş Paneli üreticisi Solimpeks ile çözüm ortaklığımız bulunmaktadır. Tüm Solimpeks ürünleri ile sistemler kuran, satan, anahtar teslim taahhütünü yapan ve garanti veren Antalya’da tek firmayız.

Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Paneli
Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Paneli

Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Kollektörü Teknik Özellikleri

 • Solar Keymark Sertifikalı
 • Titanyum kaplı selektif tüm alüminyum yüzey
 • Bakır borulu cam yünü izolasyon
 • Normal demirli temperli cam
 • Lazer dikişli
 • 5 yıl garantili

Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Paneli Teknik Özellikleri
Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Paneli Teknik Özellikleri

Solimpeks Termal Güneş Kollektörleri (Panelleri)

Solimpeks Wunder ANSG 1808-2108-2510 Güneş Kollektörü

Almanya ve İtalya’da test edilen Solimpeks güneş enerjisi kollektörleri su ısıtmak, mekan ısıtmak ya da mekan soğutmak için kullanılmaktadır.

Teknik Detayları Gör »

Solimpeks Wunder ALS 2108-2510 Yatık Güneş Kollektörü

Almanya ve İtalya’da test edilen Solimpeks güneş enerjisi kollektörleri su ısıtmak, mekan ısıtmak ya da mekan soğutmak için kullanılmaktadır.

Teknik Detayları Gör »

Solimpeks Lazer Elit Termosifonik Basınçlı Paket Sistem 200 LT – 300LT

Dünyanın en verimli güneş enerjisi sistemlerindendir. Titanyum kaplı yüzey, Kireç tutmayan, Basınçlı Sistemlerdir.

Teknik Detayları Gör »

Solimpeks Lazer Eco Termosifonik Basınçlı Paket Sistem 150LT – 200 LT – 300LT

Dünyanın en verimli güneş enerjisi sistemlerindendir. Titanyum kaplı yüzey, Kireç tutmayan, Basınçlı Sistemlerdir.

Teknik Detayları Gör »

Güneş Enerji Sistemleri

Soru & Cevap

Güneş Enerjisi, Güneş Enerjisi Sistemleri, Gün Isı Sistemi, Fotovoltaik, Hakkında Sorular ve Cevaplar

 • Güneş Enerjisi Nedir?

  Güneşin yaydığı ve Dünya’mıza da ulaşan enerji, Güneş’in çekirdeğinde yer alan füzyon süreci ile açığa çıkan ışınım enerjisidir. Güneşteki hidrojen gazının helyuma dönüşmesi şeklindeki füzyon sürecinden kaynaklanır. Dünya atmosferinin dışında Güneş ışınımının şiddeti, aşağı yukarı sabit ve 1370 W/m2 değerindedir; ancak yeryüzünde 0-1100 W/m2 değerleri arasında değişim gösterir.

 • Güneş Enerji Sistemleri Nedir?

  Güneş Enerjisi Sistemi (Gün Isı Sistemi), sonsuz ve bedelsiz bir kaynak olan güneş ışığını güneş kollektörleri vasıtasıyla toplayarak elektrik enerjisine dönüştüren sistemlerdir.

 • Güneş Enerji Sistemlerinin Avantajları Nedir?

  Kurulumu kolay, maliyeti düşük sistemlerdir. Sessiz, dumansız ve zararsızdır. Baca gereksinimi ve atıl gazı yoktur. Temizlik, konfor ve rahatlık sağlar.

 • Güneş Enerji Sistemi Kimin İçin Gereklidir?

  Enerji tüketilen her yerde ihtiyaçtır. Yeraltı kaynaklarının gün geçtikçe tükendiği Dünyamızda güneş enerjisini ısıtma, soğutma, elektrik enerjisine çeviren sistemler büyük ilgi görmektedir.

 • Güneş Pili (Fotovoltaik) Nedir?

  Güneş panelleri birleştirilmiş güneş pillerinden oluşur ve güneş enerjisini direkt olarak elektriğe çevirirler. PV (Fotovoltaik) hücreler yarı iletken silikon malzemeden üretilmektedirler. Güneş panellerinin yapısında bir yarı iletken olan “silisyum” elementi bulunur. Güneş ışığı bu maddeler tarafından emildiği zaman, elektronlar bulundukları atomlardan ayrılarak madde içinde serbest kalırlar. Böylece bir elektrik akımı oluşur. Işığın (fotonların) elektriğe (voltaj) dönüşümüne fotovoltaik adı verilir. Paneller, gölgeli havalarda bile önemli miktarda elektrik enerjisi üretebilmektedir. Güneş panelleri çok sayıda güneş hücresinin birbirine paralel veya seri bağlanarak bir yüzey üzerine monte edilmesiyle oluşturulur.

 • Bizi Farklı Kılan Nedir?

  Müşteri memnuniyetini hedefleyen, çözüm odaklı, yıllara dayanan tecrübeye sahip ve eğitimli uzman personele sahip olmamızdır.

 • Nasıl Servis ve Destek Veriyoruz?

  Profesyonel eğitimli servis elemanlarıyla, takım ruhuyla çalışan ekiple, en kaliteli ve hızlı servis hizmetiyle, 7/24 tam zamanlı destek veriyoruz.

 • Bize Neden Güvenebilirsiniz?

  Çünkü çalışma enerjimiz, motivasyonumuz, sektördeki bilgi ve tecrübemiz bize güvenmeniz için yeterli sebeplerdir. Amacımız müşterilerimize sadece Güneş Enerjisi ürünleri sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güvene dayanan uzun vadeli iş yapmaktır.

 • Ürünlerinizin Garantisi Var Mı?

  Alberk Solar Enerji Sistemleri olarak Güneş Panelleri, kurulum, montaj, taahhüt, teknik destek hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz CE & TSE sertifikalı olup 2 Yıl resmi garanti ve 25 yıl ömürlüdür. ÜRÜNLERİMİZ 2 İLE  6 YIL ARASINDA KENDİSİNİ AMORTİ ETMEKTEDİR

 • Ürünleriniz Ne Kadar Sürede Kendini Amorti Eder?

  Ürünlerimiz 2 ile 6 Yıl arasında kendisini amorti etmektedir.

 • Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

  Öncelikle Akdeniz Bölgesinde Antalya ve çevre ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde Teknik Ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Projenizin detaylarını görüşmek ve bir kahve içmek üzere sizi ofisimize bekliyoruz. BİZE ULAŞIN