Solibuffer Boyler 100 LT-200 LT-300 LT-500 LT-1000 LT

Tatil Köyleri, Oteller, Villalar ve Müstakil Konutları Güneş Kollektörleri (Güneş Paneli) ile su ısıtmak, mekan ısıtmak ya da mekan soğutmak için kurduğumuz sistemler ile Antalya ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Almanya ve İtalya’da ürünleri test edilen, en kaliteli ürünleri üreten, Güneş Paneli üreticisi Solimpeks ile çözüm ortaklığımız bulunmaktadır. Tüm Solimpeks ürünleri ile sistemler kuran, satan, anahtar teslim taahhütünü yapan ve garanti veren Antalya’da tek firmayız.

 Solimpeks-Solibuffer-100LT-200LT-300LT-500LT-1000LT
Solimpeks Solibuffer 100LT-200LT-300LT-500LT-1000LT

Solibuffer Boyler 100 LT-200 LT-300 LT-500 LT-1000 LT Teknik Özellikleri

 • Poliüretan izolasyon sayesinde en az ısı kaybı
 • Kolay bağlantı
 • Isı pompası uygulamalarına uygun
 • Hafif, estetik, uzun ömürlü, bakım gerektirmez
 • Elektrikli ısıtıcı opsiyonlu
 • Dar ölçüsü sayesinde kolay montaj imkanı

Solimpeks-Solibuffer-100LT-200LT-300LT-500LT-1000LT-teknik-ozellikleri
Solimpeks Solibuffer 100LT-200LT-300LT-500LT-1000LT Teknik Özellikleri

Solimpeks Boylerler

Solikombi Hijyenik boyler 300 LT-500 LT-1000 LT (güneş enerjisi bağlanabilir)

Solikombi Hijyenik boyler basınçlı, hijyenik kullanım suyu sunarak, hafif, estetik, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir.

Teknik Detayları Gör »

Solitank Hijyenik boyler 200 LT-300 LT-500 LT-1000 LT

Solitank Hijyenik boyler basınçlı, hijyenik kullanım suyu sunarak, hafif, estetik, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir.

Teknik Detayları Gör »

Solibuffer Boyler 100 LT-200 LT-300 LT-500 LT-1000 LT

Solibuffer Boyler, hafif, estetik, uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez. Elektrikli ısıtıcı opsiyonlu, kolay montaj imkanı sağlar.

Teknik Detayları Gör »

Kubuş Boylerler

Kubuş Tek Serpantinli Boyler

Kubuş Tek Serpantinli Boyler sıcak su hazırlama ve depolama tankları, ısı kaynaklarından alınan yüksek ısıdan sıcak su elde edilerek bunların depolanması için kullanılır.

Teknik Detayları Gör »

Kubuş Çift Serpantinli Boyler

Kubuş Çift Serpantinli Boyler sıcak su hazırlama ve depolama tankları, ısı kaynaklarından alınan yüksek ısıdan sıcak su elde edilerek bunların depolanması için kullanılır.

Teknik Detayları Gör »

Kubuş Yatık Tip Cidarlı Serpantinli Boyler

Kubuş Yatık Tip Cidarlı Serpantinli Boyler sıcak su hazırlama ve depolama tankları, ısı kaynaklarından alınan yüksek ısıdan sıcak su elde edilerek bunların depolanması için kullanılır.

Teknik Detayları Gör »

Kubuş Sıcak Su Akümülasyon Tankları

Sıcak Su Akümülasyon Tankları, sıcak suyu depolamak için kullanılır. İçi emaye kaplı %100 hijyeniktir.

Teknik Detayları Gör »

Boyler Sistemleri

Soru & Cevap

Boyler Sistemleri, Hakkında Sorular ve Cevaplar

 • Boyler Nedir?

  Boyler, sıcak su kazanı, buhar kazanı, güneş enerjisi panelleri, ısı pompası gibi bir kaynaktan aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanımlı sıcak su temini sağlar.

 • Boyler Sistemlerinin Avantajları Nedir?

  Boylerler aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanılabilir sıcak su temini sağlar. Ayrıca serpantin alt noktalara kadar ulaşabildiğinden suda bakteri oluşmaz.

 • Boyler Sistemi Kimin İçin Gereklidir?

  Konutlar, Hoteller, Tail Köyleri, Villa, apartman, hastane, spor salonu, fabrika, şantiye ve çeşitli ısıtma işlemleri için merkezi ısıtma, kaskat sistem kazan daireleri, ısı pompası sistemleri, eşanjör dairelerinde veya güneş enerjisi sistemleri ile birlikte sıcak su depolama ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.

 • Bizi Farklı Kılan Nedir?

  Müşteri memnuniyetini hedefleyen, çözüm odaklı, yıllara dayanan tecrübeye sahip ve eğitimli uzman personele sahip olmamızdır.

 • Nasıl Servis ve Destek Veriyoruz?

  Profesyonel eğitimli servis elemanlarıyla, takım ruhuyla çalışan ekiple, en kaliteli ve hızlı servis hizmetiyle, 7/24 tam zamanlı destek veriyoruz.

 • Bize Neden Güvenebilirsiniz?

  Çünkü çalışma enerjimiz, motivasyonumuz, sektördeki bilgi ve tecrübemiz bize güvenmeniz için yeterli sebeplerdir. Amacımız müşterilerimize sadece Güneş Enerjisi ürünleri sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güvene dayanan uzun vadeli iş yapmaktır.

 • Ürünlerinizin Garantisi Var Mı?

  Alberk Solar Enerji Sistemleri olarak Güneş Panelleri, kurulum, montaj, taahhüt, teknik destek hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz CE & TSE sertifikalı olup 2 Yıl resmi garanti ve 25 yıl ömürlüdür.

 • Ürünleriniz Ne Kadar Sürede Kendini Amorti Eder?

  Ürünlerimiz 2 ile 6 Yıl arasında kendisini amorti etmektedir.

 • Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

  Öncelikle Akdeniz Bölgesinde Antalya ve çevre ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde Teknik Ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Projenizin detaylarını görüşmek ve bir kahve içmek üzere sizi ofisimize bekliyoruz. BİZE ULAŞIN